Privátní sekce MŠ, ZŠ a spolků

Nově mohou administrátoři škol a organizací skrýt citlivý obsah a nechat jej přístupný pouze přihlášeným uživatelům.

Obsah webu ve formě článků, událostí a fotogalerií může administrátor sdílet na web obce, či je ponechat pouze na svém webu. Nově má také možnost obsah zobrazit pouze uživatelům, kteří jsou v systému registrovaní.

Tímto způsobem lze skrýt citlivý obsah a zobrazit jej pouze ověřeným osobám. Toto se týká např. fotek z plavání, kdy nechcete, aby je viděl každý,ale pouze rodiče.

prohlédnout reference z Aktualizace