Automatické sdílení obsahu

Propojili jsme weby mikroregionů a obcí. Aktuality se tak propisují automaticky oběma směry. Sdílení aktualit je možné i mezi obcemi.

V momentě, kdy správce mikroregionu přidá nový dokument na úřední desku mikroregionu, záznam se automaticky nasdílí na úřadní desku obecních webů oncí, které využívají aplikaci Obec Informuje.

Správci obecních webů tak mají o povinnost méně a zároveň mají jistotu, že mikroregionální dokumenty budou vždy správně vyvěšeny a svěšeny.

Z obecních webů pak na stránky mikroregionu, automaticky putují aktuality  typu články, události a fotogalerie.

Na jednom místě mají občané informace o všem co se v mikroregionu děje.

prohlédnout reference z Aktualizace